Ak chcete peniaze, nechcite peniaze

foto_skczkf_2017_662_274Aj to je názov jedného z workshopov Slovensko-českej konferencie o fundraisingu, na ktorom Dobrý anjel predstaví kampane, ktoré neboli zamerané na získavanie finančných darov, ale v konečnom dôsledku sa prejavili ako najúspešnejšie práve v tejto oblasti.

Slovensko-česká konferencia o fundraisingu pod titulom Peniaze nikomu z neba nepadajú sa v obnovenom šate a novom formáte koná 19. 5. 2017 v Bratislave. Stretnutie, ktoré bolo doteraz súčasťou každoročnej CEE Fundraising Conference, má ambíciu zamerať sa výlučne na domáce výzvy a inšpirácie z fundraisingu a prinášať ich slovenským a českým fundraiserom v rodnom jazyku.

V paralelných workshopoch sa na konferencii predstavia skúsení fundraiseri a lídri neziskových organizácií, ako napríklad Ľudmila Kolesárová z Dobrého anjela (SK), Michaela Stachová z Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci (CZ), Juraj Hipš zo Živice (SK), Tomáš Benda a Libor Janíček z Diakonie Západ (CZ), Anna Podlesná z Nadácie Pontis (SK), Martin Humpolec z CRM pro neziskovky (CZ) či Lenka Severová a Patrik Simon z Greenpeace ČR (CZ) alebo Milan Andrejkovič z Úradu splnomocnenca pre rozvoj občianskej spoločnosti (SK).

Konferencia ponúkne viacero zaujímavých workshopov, ktoré sa zamerajú na rôzne oblasti fundraisingu. Budeme hovoriť o oslovovaní a spolupráci s firemnými či individuálnymi darcami, pozrieme sa na komunikáciu a budovanie vzťahov, rôzne stratégie, spoločný postup vo fundraisingu či diverzifikáciu zdrojov. Zameriame sa aj na veľkých darcov ako aj CRM systém využiteľný pre lepší fundraising. Priestor dostanú aj konkrétne online a multikanálové fundraisingové kampane.

Slovensko-česká konferencia o fundraisingu chce vytvoriť priestor na inšpiráciu a zdieľanie skúseností aj pre malé organizácie a fundraiserov, ktorí sa vo svojej náročnej a záslužnej práci často cítia osamelí, alebo hľadajú nové rady a povzbudenie do svojej práce.

 

SCF-konferencia-SK_pozitiv_CMYK.ai

 

Všetky informácie o konferencii možno nájsť na www.skczfundraising.org. #SKCZKF

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: